Deze plek ligt op een smalle landtong: aan de ene kant zee, aan de andere kant zoutpannen met flamingo's. Het is geen camping en geen hotel, meer een strandpark met houten huisjes tussen de dennen, op loopafstand van het zand. De bedden zijn opgemaakt als je aankomt, er staat een restaurant op het strand en er is een bar waar 's avonds weleens live muziek is. De baai aan de overkant van de landtong is een bekende wind- en kitesurfspot, dus wie daar iets mee heeft zit hier goed. Wie niks met surfen heeft ook: het is er vooral rustig, groen en onopgesmukt en je kan hier ook top fietsen, wandelen en relaxen.
Je kan kiezen uit de volgende type accommodaties:
Budget lodge Lou (max. 4 personen, 31 m²)

Een verzorgde stijl, maar zonder hotelservice — ideaal voor wie het budget liever aan het strandleven besteedt. 2 slaapkamers: 1 met tweepersoonsbed, 1 met 2 eenpersoonsbedden. 1 badkamer en een separaat toilet. Complete keuken met vaatwasser, magnetron, Senseo. Airco in de slaapkamers, wifi, tv, overdekt terras met tafels en stoelen en 2 zonne stoelen. Directe strandtoegang. Eindschoonmaak inbegrepen, maar lakens en handdoeken zelf meenemen (of tegen toeslag te huur).
Lodge Fo (2–4 personen, 31 m²)

Voor wie het net even anders wil: architectonisch gedurfde lodges midden in het dennenbos, ontworpen in samenwerking met een architectenbureau, met natuurlijke materialen en veel licht. Beschikbaar met 1 of 2 slaapkamers (1 slaapkamer: tweepersoonsbed 160×200). 1 of 2 badkamers met douche en apart toilet. Keuken met inductieplaat, magnetron, Senseo, koelkast/vriezer. Airco, wifi, tv, groot overdekt terras. Hotelservice inbegrepen. Let op: dit type heeft geen directe strandtoegang vanaf het terras, het strand is op korte loopafstand.
Cabane (2–6 personen, 32 m²)

Houten vakantiehuisjes verscholen tussen de pijnbomen, op enkele meters van het strand. Beschikbaar met 2 of 3 slaapkamers. De variant met 2 slaapkamers heeft 1 slaapkamer met tweepersoonsbed (160×200) en 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden (90×180) of 2 stapelbedden (stapelbed vanaf 6 jaar). 1 of 2 badkamers met douche en apart toilet. Volledig ingerichte keuken met gaskookplaat, magnetron, vaatwasser, Nespresso-apparaat, koelkast/vriezer, broodrooster en waterkoker. Airco (koelen én verwarmen), wifi (max. 4 apparaten), flatscreen-tv. Groot overdekt terras met tuinmeubilair en 2 ligstoelen. Opgemaakte bedden, handdoeken, welkomstpakket en eindschoonmaak inbegrepen.
Beach House (4 personen, 39 m²) — nieuw

Het ruimste en meest luxe type: 2 slaapkamers én 2 eigen badkamers, ideaal voor twee stellen of een gezin dat elkaar niet in de weg wil zitten. 1 slaapkamer met tweepersoonsbed (160×200), 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden (80×190), beide met eigen badkamer en apart toilet. Keuken met inductieplaat, combimagnetron, vaatwasser, Nespresso-apparaat, koelkast/vriezer. Airco in de slaapkamers, wifi, tv. Groot overdekt terras met ligstoelen, directe toegang tot het strand. Vanaf 2026 ook boekbaar met privé Noors bad. Volledige hotelservice inbegrepen.

Bij alle types: gratis babypakket (kinderstoel, reisbedje, badje, bedhekje), huisdieren welkom (€ 8 per dag per dier, max. 2), beveiligde parkeerplaats met laadpunten voor elektrische auto’s. Tegen toeslag (+10%) kun je bij reservering zelf het nummer van je accommodatie kiezen.
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom. In juli en augustus is er een kinderclub: een vrolijke plek met begeleiders waar geknutseld, gespeeld en de natuur ontdekt wordt.
Het strand loopt geleidelijk af en het park ligt autoluw tussen de dennen, dus jonge kinderen kunnen er vrij rondscharrelen.
Voor oudere kinderen en tieners: surflessen, suppen, fietsen langs de zoutpannen (flamingo’s spotten) en per boot naar de eilanden.
Let op: in de cabanes met stapelbed geldt een minimumleeftijd van 6 jaar voor het bovenbed.
Supergoed idee! We hebben heel veel leuks erbij.
Weekje in de meivakantie skieen en dan weekje lekker in de zon: top idee volgens ons.
Weekje wat zuidelijker in dit mooie domaine
Weekje glampen in dit leuke resort?
Het park ligt niet ín een dorp, maar aan een lange strandstrook in de natuur.
Het badplaatsje La Capte, met bakker, kleine supermarkt, cafés en restaurants, ligt op een paar minuten fietsen of circa 20 minuten lopen langs het strand.
De stad Hyères, met alles wat je nodig kunt hebben (grote supermarkten, markt, oude stad, terrassen), ligt op zo’n 10 minuten rijden.
Vanaf Utrecht is het circa 1.230 km rijden.
Luchthaven Toulon-Hyères ligt op ±8 km (15 minuten rijden).
Luchthaven Marseille (±105 km, 1 uur en een kwartier)
Luchthaven Nice (±150 km, circa 1 uur en 3 kwartier).
Prijzen 2026
deze zijn dynamisch & variëren naar gelang vraag en aanbod, vraag offerte aan, komen we zsm op terug!
Lodge L, 2 slaapkamers, 4 personen, van € 2421 - € 3258 obv logies
Beach house, 2 slaapkamers, 4 personen, € 3579 - € 4903 obv logies
Beach house, 2 slaapkamers, 4 personen met doors bad, € 4772 obv logies
Cabane, 2 slaapkamers, 4-5 personen, € 2479 - € 3429 obv logies
Cabane premium, 2 slaapkamers, 4-5 personen € 2785 - € 3323 obv logies
Cabane, 3 slaapkamers, 6 personen, € 2691 - € 3394 obv logies
Babypakket is gratis te reserveren.
30% aanbetalen
tot 60 dagen voor aankomst gratis te annuleren
lodges L hebben geen handdoeken en bedlinne inclusief, die kan je zelf meenemen of huren € 15 p.p..
Culinair

Vul onderstaand formulier in, wij komen er zsm bij je op terug.
Dank daarvoor, we gaan ermee aan de slag en komen er zodra mogelijk op terug.
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen?
Deze sturen wij één keer per maand! Vul hieronder je naam en e-mailadres in.
En volg je ons op instagram? Dan mis je geen enkele tip.
Vakantiegroet van Nathalie & Nathaly
Eén reactie
De voorzieningen zijn echt top! Een winkeltje met ruime openingstijden met de hele dag door ook vers brood en verder eigenlijk alles wat je nodig hebt.
Een leuk restaurant aan de zee waar we een aantal dagen tijdens onze vakantie gegeten hebben, een fijne beachbar, clubhouse en speeltuin. Alles netjes en verzorgd en heel vriendelijk personeel. Vanaf onze cabane (130) was het maar een paar minuten lopen om hier te komen. Alles ligt bij elkaar als een soort mini centrum van het terrein.
Een klein maar fijn strand en een zee waar kinderen ook heerlijk kunnen spelen, omdat het water lang ondiep blijft. Wij hebben geen gebruik gemaakt van alle watersport faciliteiten, maar zagen veel mensen met een sup of surfen.
Ons huisje was vrij basic, daarin kun je vanaf de foto’s wel een andere verwachting hebben, maar het was prima voor ons. Alles wat je nodig hebt zit er in en slim nagedacht over de inrichting. Schaduw is er buiten niet altijd op de plekken waar je het wil hebben en afhankelijk van het huisje waar je zit.
En de airco is geen overbodige luxe, huisjes warmen snel op, maar met airco goed koel te houden.
Als tip: neem zeker muggenspul mee, want die zijn er in de groene omgeving helaas in overvloed. Hadden wij aan de zee niet echt verwacht.
Wij hebben in ieder geval genoten en denken er zelfs over om misschien nog eens terug te gaan!
Groetjes, Ilse ( verbleef hier in juli ’26 met een gezin en kind van 2)