Deze charmante boerderij ligt in de Berry, 3 uur onder Parijs. Er zijn 5 kamers, ieder geschikt voor 3 personen. Dagelijks ontbijtje, table d'hôtes. Gezellige loungeplek & honesty bar. Jeu de boules, tafelvoetbal, fietsen huren, de omgeving verkennen, brocantes en marktjes langs. We zien ons hier wel met een cocktail van de dag ontspannen na een dag wandelen of fietsen of nietsen. Met stip hoog op de wishlist. En top: je kan er vanaf 2 nachten verblijven; mooie stop op de heen- of terugweg alhoewel je hier ook prima je hele vakantie kan door brengen (genoeg leuks te doen!).
Je kan hier kiezen uit een van de volgende kamers. Alle kamers zijn voor 2 personen en op 3 kamers kunnen 1 of 2 extra bedden bij,
1. Kamer boug

Dit is een ruime kamer met slaapplek voor 3 personen. De kamer ligt aan de voorzijde van het huis met een prachtig uitzicht op het park en de omliggende weilanden. De kamer grenst met openslaande deuren aan het dakterras.
2. Kamer Mei

Dit is een ruime sfeervolle kamer geschikt voor 3 personen. De kamer ligt aan de achterzijde van het huis en grenst aan het heerlijke dakterras en is voorzien van een zeer ruime lichte badkamer.
3. Kamer Bal

Ook dit is een ruime kamer met slaapplek voor 3 personen. De kamer is gelegen op de eerste verdieping en heeft een eigen opgang en toegang tot het dakterras. Er is een prachtig uitzicht op de weilanden.
4. Kamer Bel

Dit is de naam van een bos maar ook erg van toepassing op deze gezellige tweepersoonskamer. Geniet van deze zonnige kamer met werkelijk een prachtig uitzicht op het park en de omliggende weilanden.
5. Kamer Beau

Dit is het grootste verblijf bestaande uit een ruime slaapkamer met luxe badkamer (met regendouche) op de begane grond en een zitje op de eerste verdieping. Het slaap- en badgedeelte is toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit. Je kunt gebruik maken van onze gastenkeuken waar je koffie, thee of een lunch kunt maken.
Dat kan, top idee! Dan kan je hier met max 15 personen verblijven. Alle kamers zijn voor 2 personen en op 3 kamers kunnen 1 of 2 extra bedden bij,
Een 5 daags wijn- en spijs arrangement.
Vrienden- of vriendinnenuitje voor max 15 personen & eigenaren denken graag mee over de invulling!
Een culinaire fietsvakantie (kan vanaf 4 nachten): routes varieren van 40-60 km. Top voor sportieve fijnproevers.
Die zijn vanaf 12 jaar van harte welkom.
Met de table d’hôtes eten de kinderen gezellig mee, voor hen is er een speciaal kindermenu.
Er is een zwemvijver.
Er is een gezellige kapschuur waar een tafelvoetbaltafel staat, er is een jeu de boules baan en de tuin is enorm.
Het maison ligt in een levendig en gezellig echt Frans dorp.
Vanaf Utrecht is het ca 780 km rijden.
Vanaf Brussel is het ca 530 km rijden.
Het ligt ca 3 uur rijden onder Parijs.
hier is heel veel leuks te beleven:
Ieder weekend zijn er Brocante- en vide greniers marktjes. Omdat het de grote hobby van de eigenaren is vind je op het terrein een eigen brocante winkeltje waar je vrijblijvend kunt snuffelen.
Prachtige glooiende omgeving om te wandelen, fietsen en mountainbiken: ze hebben diverse fiets- en wandelroutes klaar liggen, wandelroutes vanaf 5 km tot 24 km en fietsroutes tussen 40 en 60 km.
3 grote meren waarin je kunt zwemmen, wakeboarden, waterskien en kanoen.
Meerdere grote golfbanen.
Wijngebieden zoals Chateaumeilant, Sancerre en Valencay.
Cultuur met o.a. musea van George Sand, een bekende franse schrijfster uit de 19e eeuw.
Diverse markten.
Prachtig aangelegde tuinen.
Mooie kastelen en kloosters.
Mooie steden zoals Bourges, Chateauroux, Montlucon en La Châtre. Gargilesse Dampiere, prachtig plaatsje tegen een rotswand gebouwd. Saint Sévère sur Indre, een village caracteristic, in 1947 is hier de film “un jour de fête” opgenomen. Het hele dorp ademt dit nog uit.
Het grootste openluchtlabyrinth van Europa is superleuk voor jong en oud.
Voor vogelspotters is het een waar paradijs in natuurgebied de Brenne.
Oradour sur Glane, een indrukwekkend museum over een dorp dat in één dag is weggevaagd in de tweede wereldoorlog (been there: onvergetelijk dit museum!)
De Creuse Valei met prachtige stranden, plaatsjes, bruggen en wandelingen naar plekken waar schilders als Monet hun inspiratie vandaan hebben. Elektrische fietsen zijn te huur via ons vanaf € 15,- per dag (prijs juli '25)
Een prachtige route met een elektrische step of een tocht met husky-honden bestaat ook tot de mogelijkheden.
Een leuke rondleiding bij Nederlandstalige Belgen die een likeur- en eau de vie stokerij hebben. waar je maar liefst 12 verschillende drankjes kunt proeven.
Prijzen 2025
De kamerprijs is hele seizoen € 95,- per nacht inclusief ontbijt en exclusief € 1,50 toeristenbelasting pppn vanaf 12 jaar.
Een derde of vierde bed is € 30,- per kind tot 16 jaar en > 16 jaar is een extra kind € 45,- per nacht.
De minimum leeftijd is 12 jaar.
Tijd van aankomst: vanaf 16.00 uur
Tijd van vertrek uit de kamer: uiterlijk 10.00 uur
let op: je kan hier uitsluitend contant betalen
Fiets arrangement prijzen 2025
(inclusief overnachtingen, ontbijt, lunch, fietsroutes & app, lunch/picknickmand, 1 wijnproeverij, 1 likeurproeverij, table d'hotes & 3 glazen wijn pp & als je een dag niks wil kan dat ook!)
6 nachten/ 7 dagen: € 699,- p.p.
5 nachten/ 6 dagen: € 549,- p.p.
4 nachten/ 5 dagen: € 425,- p.p.
Ruime parkeergelegenheid
Fietsen te huur
Gratis WiFi
Tuin van 2 hectare met zwemvijver
Bij het huren van een kamer krijg je natuurlijk een uitgebreid ontbijt met o.a. huisgemaakte jam, kaas vleeswaren, een kakelverse croissant, appelsap van eigen appels en een vers (gekookt of gebakken) eitje van de kippen.
Honesty bar: er zijn frisdranken, biertjes en lekkere wijnen aanwezig. Op verzoek kan er een kaasplankje of een lunch (pakket) verzorgd worden. Er wordt dagelijks een cocktail van de dag geserveerd.
Er is een sfeervolle lounge (omgetoverde oude schuur) waar je een spelletje kan doen, tafelvoetbal kan spelen en een drankje/hapje kan doen
Je kan gebruik maken van de table d’hôtes: 6 dagen per week serveren ze een table d’hôtes met verse maaltijden (niet op dinsdag). Daarbij maken ze gebruik van biologische groenten uit eigen tuin of van de markt en biologisch scharrelvlees van de boerderij uit het dorp. Wij hebben een wijnkaart met o.a. regionale wijnen. De kinderen eten gezellig mee, voor hen hebben we een speciaal kindermenu. De prijs hiervoor is € 29,50 p.p. (2025)voor een driegangendiner inclusief koffie of thee en exclusief drankjes. Wil je mee-eten? Dan kunt u dat bij het reserveren alvast aangeven.

Wil je elders eten dan zijn er een aantal leuke restaurantjes in de omgeving. Ze reserveren graag een tafel voor je en hebben mooie tips.
Vul onderstaand formulier in, wij komen er zsm bij je op terug.
Dank daarvoor, we gaan ermee aan de slag en komen er zodra mogelijk op terug.
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen?
Deze sturen wij één keer per maand! Vul hieronder je naam en e-mailadres in.
En volg je ons op instagram? Dan mis je geen enkele tip.
Vakantiegroet van Nathalie & Nathaly