Deze villa is circa 200 meter en ligt helemaal gelijkvloers. Ruime tuin met privé zwembad. Ruime woonkamer, drie slaapkamers, een nieuwe luxe ingerichte keuken, twee badkamers en een apart toilet. Dat je zo de tuin inloopt en het uitzicht op de mendes eilanden is grootste pluspunt van deze villa. Ook ligt het aan een doodlopende weg dus heerlijk rustig terwijl je zo op 't strand of in Begur bent.
Indeling van de villa:
De woonkamer is ruim en heeft een eet- en een zithoek met kleurentelevisie en open haard. Door de vele ramen is de kamer zeer licht en is er vrij uitzicht naar alle kanten.

De drie slaapkamers zijn ieder geschikt voor 2 personen en hebben een lits jumeau bed (bed van 160, 2 matrassen van ieder 80 cm). Eén van de slaapkamers is voorzien van een eigen badkamer met douche en toilet. De andere twee kamers delen de andere badkamer. Tevens is er nog een apart toilet. De slaapkamers hebben openslaande deuren naar de tuin, voorzien van horren. Ook ventilatoren zijn aanwezig.

De keuken is van alle gemakken voorzien als een koel/vrieskast, afwasmachine, oven, 4-pits gasfornuis met afzuigkap en een ruim aanrecht. Er is ook een wasmachine.

De ruime tuin is voorzien van veel gras, een zwembad en een ruim overdekt terras. Het huis is volledig gelijkvloers en ligt ook op gelijke hoogte met het zwembad. Zowel vanuit de woonkamer als vanuit de slaapkamers loop je direct de tuin in.

Het huis ligt in een doodlopende straat, zodat je van verkeer geen enkele last zal ondervinden.
Het uitzicht vanuit de woning en zwembad is fenomenaal. Voor je ligt de Middellandse zee en de prachtige Medes eilanden, een groep uit beschermde eilanden, waar je ook prachtig kan duiken. De baai die voor je ligt is die van Sa Riera en is in vijf minuten rijden te bereiken. Je kan ook naar beneden wandelen maar dat is vooral terug een aardige klim (weet ik uit ervaring: Nathalie was hier zelf namelijk op vakantie) maar wel goed voor de conditie natuurlijk.
De stranden van Aiguablava, Tamariu en Sa Riera liggen op ca 2,5 km afstand net als levendig en gezellig Begur
Vanaf Utrecht is het 1.445 km rijden.
Vliegen op Gerona en dan nog 55 km.
Vliegen op Barcelena en dan nog 150 km, 1,5 uur rijden.
Met de trein kan ook; de TGV gaat vanaf A’dam naar Girona en doet daar ca 12 uur over.
Auto nodig? We sturen je graag en vrijblijvend een offerte.
Leuke plaatsjes als Aiguablava, Pals en Calella de Palafrugell liggen nabij
Ga een dagje naar steden als Barcelona 1:45 min , Figueras 45 min (Salvador Dali Museum) of Gerona 50 min
Ga naar Cadaques 1:15 uur rijden, superleuk dorp waar je oa geboortehuis van Dali kan bezoeken
De stranden van Llafranc, Tamariu, Aiquablava, Fornells, Platja Fonda, Sa Tuna, Sa Riera en Illa roja
Je kan hier in de omgeving goed golfen & je kan vooraf een golfclinic boeken
Ga snorkelen en/of duiken bij de (beschermde) Medes eilanden, duiklessen kan je vooraf reserveren
Ga een dag wandelen en/of skiën in de Pyreneeën (2 uur rijden)
Ga surfen en/of zeilen
Je kan hier goed paardrijden
In de omgeving kan je goed fietsen en mountainbiken
Prijzen van '26
Vraag gerust een prijs op via formulier, de prijzen variëren per week/periode, hieronder een idee:
april € 1400 - € 1600
mei volgeboekt
juni € 2040
juli € 3.250
augustus € 2850
Inclusief:
- Bedlinnen en keukenlinnen
- Gas, water en elektriciteit
Optioneel:
- Handdoeken €12 per persoon per set
- Strandlakens €5 per stuk
- Kinderstoel €17,50 per verblijf
- Kinderbedje €30 per verblijf
In deze regio is een auto noodzakelijk. Groepen jongeren niet toegestaan.
Faciliteiten in de villa: TV, DVD, Wifi-internet, oven, fornuis, vaatwasser, wasmachine, magnetron, toaster.
Privé zwembad, terras, barbecue, tuin met gras, ligbedden.
Keuken is goed ingericht & uitgerust.
Diverse restaurants nabij
Barbecue op het terras
Vul onderstaand formulier in, wij komen er zsm bij je op terug.
Dank daarvoor, we gaan ermee aan de slag en komen er zodra mogelijk op terug.
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen?
Deze sturen wij één keer per maand! Vul hieronder je naam en e-mailadres in.
En volg je ons op instagram? Dan mis je geen enkele tip.
Vakantiegroet van Nathalie & Nathaly