Sfeervol familie resort dat in een olijfgaard ligt, heerlijk groen en op loopafstand van een privé strand met beach club. Restaurant, zwembad met ondiep deel, poolbar. Watersporten kan hier top zoals surfen, catamaran zeilen, suppen. En leuke stadjes en dorpjes nabij.
Er zijn hier in totaal 40 kamers en alle kamers hebben airco. Je kan hier kiezen uit de volgende type accommodatie
Superior double
Kamer van ca 40m2 met airco en uitzicht op de tuin. Eigen ingang. Badkamer met douche. Terras met meubilair.
Superior family room
Kamer van ca 35m2 met airco en uitzicht op de tuin. Eigen ingang. Slaapkamer met 2 persoonsbed. 2e slaapkamer. Woonkamer, koelkast. Badkamer met douche. Terras met meubilair.
Junior suite met tuin
Kamer van ca 45m2 met airco. Master bedroom. Living die uitkomt in de tuin. Eigen ingang. Badkamer met douche. Terras met meubilair. Uitzicht op tuin & zee.
Appartement met tuin
Kamer van ca 45 m2 met airco. Twee slaapkamers; een met 2-persoonsbed en een met 2 losse bedden.. Living & kitchenette. Patio met tafel en stoelen. Eigen ingang. Badkamer met douche. Terras met meubilair.
Family junior suite voor 4 personen
Deze liggen wat hoger op het resort en hebben mooi uitzicht. Suite van ca 45 m2 met airco. Master bedroom, 2e slaapkamer met 2 losse bedden. Living en keuken (kookplaat, afwasmachine & koelkast) die uitkomt in de tuin. Badkamer met douche. Veranda /terras met meubilair en zitje.
Villa met tuin
Deze zijn het ruimste met ca 50m2 met airco. Master bedroom, 2e slaapkamer met 2 losse bedden ((kan er eentje bij). Living en keuken (kookplaat, afwasmachine en koelkast) die uitkomt in de tuin. Badkamer met douche. Grote tuin en veranda met zonnebedjes, tafels en stoelen.
Van alle leeftijden zijn die van harte welkom.
Het zwembad is enorm en er is een ondiep deel.
Strand is op loopafstand, daar ligt een speeltuin.
Dat ligt op 1 km afstand.
Vliegen naar Catania, vandaar is het 100 km rijden.
Vliegen naar Palermo, vandaar is het 347 km rijden.
ga naar 't strand van san lorenzo beach: mooi wit zandstrand en alle watersporten zijn te (leren) beoefenen hier
huur een ebike (kan bij het resort)
bezoek mooi Noto (18 km) & rij door de 'Val di Noto'
bezoek charmant vissersplaatsje Marzamemi (5 km)
bezoek Ragusa (65 km)
bezoek Siracusa (50 km)
bezoek Catania (100 km)
Prijzen van 2025 komen eraan. De prijzen zijn inclusief ontbijt.
kan je niet wachten? vraag dan hiernaast een offerte aan.
Parkeren.
Zwembad met ondiep gedeelte
Wifi.
Accommodaties met airco
Receptie.
Restaurant (lunch & diner)
Outdoor gym.
Buitenzwembad met kindergedeelte
Verhuur van ebikes
Wasservice
Laadpaal voor electrische voertuigen.
Er is een restaurant/bar bij het zwembad waar 's ochtends het ontbijt wordt geserveerd en waar het mogelijk is om te lunchen en dineren met 'à la carte' menu's. Ook aan het strand is er een BAR die open is van lunch tot aperitief en een restaurant-pizzeria met zelfbediening of bediening direct bij de parasol op het strand.
Aan het strand zit de beachclub, hier kan je terecht voor drankje & hapje en ook bedjes en parasols huren (tegen betaling: dat is in tutti Italia zo) ook is er een watersport school en een speeltuin voor kinderen.